Çeyiz eşyası taşımacılığı özel yapılabileceği gibi parsiyel olarak da yapılabilmektedir. Özellikle şehirler arası çeyiz nakliye işlemlerinde özel araç fiyatlarının yüksek olmasından dolayı firmamız sizlere parsiyel taşımacılık hizmeti ile daha ekonomik çözümler sunmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanına çeyiz nakliye hizmetleri sunan firmamız eşyalarınızın taşınacağı güzergahta başka ev eşyaları ile birlikte taşıma işleminizi gerçekleştirerek sizleri büyük maddi yükümlülükten kurtarmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık

Şehirler Arası Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Parsiyel taşıma tıpkı komple eşya taşıması gibi tüm işlemler uygulanmakta ve eşyalarınız yine aynı hassasiyette taşınarak yeni adresinize ulaşması sağlanmaktadır.

1997 yılından beri evden eve nakliyat, ofis ve parça eşya taşıma hizmetleri sunan firmamız hayatınızın en önemli anlarından olan evlilik döneminde siz değerli müşterilerimize sunduğu kaliteli hizmet ile nakliye ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktadır.

Şehirler arası parsiyel çeyiz eşyası taşıma hizmetleri için daha detaylı bilgi almak için firmamızı 444 9 069 numaralı çağrı merkezi numarasından 7/24 arayabilirsiniz.