Firmamız 1997 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuş olup, geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla, şehir içi ve şehirlerarası ev – işyeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

2000 yılında hizmet vermeye başlamış olduğumuz parça eşya taşıma hizmetlerimize çeyiz eşyası nakliyesini de ekleyerek evlilik arifesinde olan tüm müşterilerimize bu zorlu ve tatlı telaş sürecinde kendilerine çözüm ortağı olmaktayız.

Firmamız EGETUR Evden Eve Nakliyat siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler özmallarımızdır.

PRENSİPLERİMİZ
• Kalite odaklı çalışma anlayışı
• Hizmette dürüstlük & Açıklık
• Her alanda özverili çalışma
• İletişime verdiğimiz önem
• Duyarlı & Disiplinli yönetim
• Uzmanlığı, Teknoloji ile birleştirilen uzman kadro

VİZYONUMUZ
Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ
Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

YETKİ BELGELERİMİZ
Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgesini almıştır. Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar mağduriyetleri halinde Kanuni çerçevede hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

Yetki belgemizi görmek için alttaki resime tıklayınız.