Merve ŞAHİN (08/02/2016 14:32)

Konu : Teşekkür
Mesaj : Uzun zamandır karar kara düşündüğüm ve çok kafaya taktığım taşıma sürecini hiçbir olumsuzluk yaşatmadan ve hiçbir hasar olmadan gerçekleştiren firmanıza teşekkürlerimi iletiyorum. Herkese sizleri tavsiye edeceğim.

“Firmamızı tercih ettiğinizden dolayı biz teşekkür ederiz. ”
Editör Notu

Melih AKSAKAL (24/12/2015 13:57)

Konu : Teşekkür
Mesaj : Merhabalar, Bundan 1 ay önce nişanlımın çeyiz eşyalarının taşıma işlemini konuştuğumuz gibi zamanında ve en önemlisi hiçbir hasar olmadan gerçekleştiren firmanıza teşekkürlerimi sunarım.

Salim KOCAKAYA (02/06/2015 16:14)

Konu : Teşekkür
Mesaj : Kızımın çeyiz eşyalarını İzmir’den İstanbul’a konuştuğumuz gün teslim alan ve yine kararlaştırdığımız gün teslim eden firmanıza teşekkürlerimi sunarım. Firmanızı tercih etmemde samimiyetiniz oldu. Herkese tavsiye ederim.

“Bize güvenerek taşıma işleminizi firmamız ile gerçekleştirmenizden dolayı bizler teşekkürlerimizi sunarız.”
Editör Notu

Ayşe SALTIK (26/05/2015 11:29)

Konu : Memnuniyet
Mesaj : Böyle bir hizmeti sunduğunuz için teşekkür ederim. Bizi çok büyük bir stres ve yükten kurtardınız. Tüm arkadaşlarımıza sizleri gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim artık. Teşekkürler…

“Firmamızı nakliye işlemlerinizde tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Ömür boyu mutluluklar dileriz…”
Editör Notu

Mehmet Erdem (24/05/2015 09:38)

Konu : Teşekkür
Mesaj : 23 Mayıs tarihinde çeyiz eşyalarımızı İstanbul’dan İzmir’e taşıyan firmanıza zamanında ve sorunsuz taşıdıkları için teşekkürlerimi iletiyorum.

“Hizmet sektöründe Çeyiz Taşıma gibi meşakatli ve zihin yorucu bir işlemde sizlerden teşekkür almak bizim için çok değerli. Mutluluklar Dileriz…”
Editör Notu

Meltem SARUHAN (20/04/2015 13:17)

Konu : Teşekkür
Mesaj : Çeyiz eşyalarımın taşınması öncesi kara kara düşünürken internette web sitenize rastladım ve hemen iletişime geçtim. Müşteri temsilcisi çalışanınızın güven verici sesi ve hizmetler hakkındaki bilgileri sizleri tercih etmemi sağladı. Nitekim geçen ay Manisa-İstanbul arası sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleşti. Tüm EGETUR Nakliyat firmasına teşekkür ederim.

“Firmamızdan aldığınız hizmetten dolayı memnun kalmanız ve hakkımızda bizi tercih edecek diğer müşterilerimizin içini ferahlatan yorumunuz için teşekkür ederiz. Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz…”
Editör Notu

Meltem YAVUZ (17/11/2014 10:26)

Konu : Teşekkür
Mesaj : Evlilik öncesi beni kara kara düşündüren çeyiz eşyalarımın taşınmasıydı. İnternette araştırma yaparken sizleri buldum ve samimi konuşmalarınız beni az da olsa rahatlattı. Ama endişelerim hala devam ediyordu. Neyse ki taşımaya gelen ekibiniz gayet ciddi ve dikkatli bir şekilde eşyalarımı araca yüklediler. Ertesi gün söz verilen saatte gelmeleri de taktire şayandı. Sizlere bu zorlu süreçte bize yardımcı olmanızdan dolayı teşekkür ederim.

“Bizlerde evilik hayatınızda mutluluklar dileriz. Tercihiniz için teşekkürlerimizi sunarız…”
Editör Notu